آموزش تجارت الکترونیک - علت اصلی موفقیت و شکست کسب و کارهای اینترنتی در ایران
 
» تعداد مطالب :
» آخرین بروز رسانی :
» آخرین بازدید :

   

مشاوره ، طراحی و اجرای مدل تجارت الکترونیکی کسب کار شرکت ها توسط تاجر الکترونیک

بسیاری از مدیران کسب و کارها بلد نیستند !
آنچه متضمن و مهمترین اصل موفقیت در  به درآمد رسیدن یک کسب و کار تجارت الکترونیکی است اصل مدیریت اطلاعات از اولین مرحله شروع کار می باشد . اطلاعات باید از زمان پیاده سازی ایده تا مرحله اجرا و چرخه کار مرتبا باید مدیریت گردد و  جز به جز اطلاعات مدیریت شده را باید با هم ارتباط داد یعنی اطلاعات توام با ارتباط مثلا بعد از انجام یک چرخه فروش کلیه اطلاعات باید ارزیابی و سنجش شود از نحوه خرید زمان ارسال نوع ارسال رفتار مصرف کننده نوع سلیقه انتخابی محصول در دوره و فصل های مختلف جنسیت ها ، کلاس منطقه  نحوه دسترسی به ما ، برخوردهای فعالیت ما در شبکه های اجتماعی و .... تمام خروجی و ورودی های داده بررسی و تحلیل گردد . دانستن و معماری و بکار گیری این چرخه اطلاعات است که به ما مسیر حرکت را نشان داده و هموار کرده و از کسب و کار ما یک کسب و کار موفق می سازد . متاسفانه بسیاری از مدیران کسب و کارها نه تنها این بخش را بلد نیستند بلکه اعتقادی به پرورش تیم متخصص نیز در این زمینه نداشته و در نهایت این موضوع را عنوان می کنند که بهترین وب سایت را داریم و بهترین محصول را داریم اما فروش نداریم مشکل کار کجاست ؟ 
ما مشکل شما را می دانیم و عالی ترین تجربه را در این زمینه داریم  در صورت تمایل به مشاوره  یا همکاری با شماره 88720880 و 09121870651  تماس بگیرید . 

حسین زینی وند 
مجری و مشاوره پروژه های ملی و بین المللی تجارت الکترونیکی 

:: مرتبط با: خصوصیات وب سایت تجاری , دوره های تخصصی ,
:: برچسب‌ها: آموزش تجارت الکترونیکی , بهترین مدرس تجارت الکترونیکی ایران , بهترین سخنران تجارت الکترونیکی در ایران , حسین زینی وند تاجر الکترونیک , استاد بیت کویین ایران , علت موفقیت و شکست کسب و کار های اینترنتی در ایران چیست ؟ ,
:: لینک های مرتبط: وب سایت تاجر الکترونیک ,
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic